KURUMSAL

Şirkete Genel Bakış

1975 yılında faaliyete başlayan Fora İnş. A.Ş. sektöre çelik konstrüksiyon işleri ile adım atmış, ülkenin o döneminde son derece hızlı olan sanayileşme süreci ve arz talep dengesinin taahhüt eden lehine işlemesi nedeninden çelik konstrüksiyon karkaslı sanayi yapıları ile ilgili işlerde ihtisaslaşma olanağı bulmuş ve bu sahada kendini geliştirmiştir.

Fora İnş. A.Ş. devam eden yıllarda endüstriyel tesisler, klasik tarz az katlı inşaatlar konusunda da çok miktarda iş taahhüdüne imza atmış ve bu taahhütlerini yerine getirirken bilgi ve deneyimini de geliştirmiştir.

Fora İnş. A.Ş. geçen bu uzun süreç içinde 100 binlerce metrekare sanayi inşaatı, 10 binlerce metrekare yönetim binası inşaatları, villa inşaatları, sosyal tesis, site inşaatları, prefabrike inşaatların taahhütlerini sorunsuz olarak bitirmiş ve teslim etmiştir.

Böylece önce müşterisi olarak başlayıp, iş tesliminde yerini dostluklara dönüştürerek bitirilen işler, Fora İnş. A.Ş. nin bugün övünç kaynağı ve referansları olmuşlardır.

Bugün artık ihtisaslaşmış kadrosu, günün teknolojisine uygun ekipmanları, kapalı ve açık üretim alanları ile kalitesini kanıtlamış olan Fora İnş. A.Ş. çeliği sanata dönüştürmüştür.

Fora İnş. A.Ş. nin ilkesi; gelen müracaatın geldiği andan itibaren iş olarak kabul görmesidir. Böylece müşterisinin ne istediğini tam olarak anlamak, müşterisinin isteklerine göre tüm bilgi, tecrübe ve önerilerini aktararak avam projesini oluşturmak, işin en doğru ve ekonomik çözüme ulaşmasını sağlamaktır.